Čajová tradícia v spoločnosti Dallmayr

Nákup s nádychom exotiky

Ako jediná pražiareň kávy má spoločnosť Dallmayr viac ako 100-ročné skúsenosti aj s čajom. Už koncom 19. storočia dovážala firma vzácne čajové lístky od ruských obchodníkov. Začiatkom 30. rokov 20. storočia sa približne v rovnakom čase ako oddelenie kávy zriadilo v Mníchovskom sídle aj oddelenie čaju, ktoré existuje dodnes.


Pyramídové alebo čajové vrecko?

Aký je váš najobľúbenejší spôsob prípravy čaju?

 

Spôsob prípravy


Od špičkových zmesí v ručne maľovaných čajových dózach až po praktické porciované čaje vo vreckách

Pôvodných 22 druhov, ktoré mala spoločnosť Dallmayr v ponuke, sú ešte aj dnes dostupné v krásnych dózach z Nymphenburgerskeho porcelánu a vážia sa na starodávnych dvojramenných váhach. V našom oddelení čajov vám presne na gram vytvoríme vašu osobnú obľúbenú čajovú zmes.

Sortiment čajov spoločnosti Dallmayr tvorí celkovo 115 rôznych druhov. Okrem tradičných špeciálnych čajov z Indie, Cejlónu (Srí Lanky) a Číny vám ponúkame aj množstvo vzácnych čajov. Biely čaj, čiastočne fermentovaný čaj Oolong, čínsky dymový čaj, zelené čaje a vybrané bylinné poklady z južného Tirolska zaručene potešia každého milovníka čaju. Vďaka širokému výberu aromatizovaných čiernych a zelených čajov, ako aj čajov Rooibos a ovocných čajov uspokojíme všetky vaše priania.

Máte na výber medzi jemnými sypanými čajmi, ušľachtilými pyramídovými či praktickými nálevovými čajmi . Tento sortiment je skvele doplnený štýlovým príslušenstvom, od čajových filtrov až po kvalitné čajové porcelánové sety na štýlové posedenie pri šálke lahodného čaju.

PÔŽITOK Z ESPRESSA
RADY OD
PROFESIONÁLA

POSEDENIE PRI ČAJI
V KANCELÁRII

Čajový pôžitok
Tak ochutnávajú profesionáli

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.