Rýchla cesta k lahodnému pôžitku

Ak chcete, aby boli platby v podnikovej reštaurácii a v predajných automatoch rýchle, pohodlné a bezpečné, sú vašou prvou voľbou práve systémy od spoločnosti Dallmayr.

Bezhotovostný platobný systém prináša celý rad výhod:

  • Platba je niekoľkonásobne rýchlejšia a umožní výrazne skrátiť čakacie doby v podnikových reštauráciách a pri predajných automatoch.
  • Nie je potrebné vydávať peňažný rozdiel v hotovosti, a tým pádom ani vykonávať nevyhnutné peňažné a hotovostné inventúry v pokladniach.
  • Už nebude viac nutné zdĺhavo hľadať drobné mince na nákup v automate.
  • Bezhotovostná platba je výrazne spoľahlivejšia ako platenie hotovosťou.
  • Dodatočné atribúty v platobných systémoch umožňujú využívať rôzne predajné ceny (učni, pracovníci, návštevníci a pod.).
  • Výrazné zníženie nákladov pre prevádzkovateľa (odstránenie potreby peňažnej hotovosti, úspora času, minimálne riziko krádeží atď.).

Výsledkom našich dlhoročných skúseností, nášho know-how, ako aj neustáleho vývoja našich vlastných platobných systémov je 500 miliónov dobíjacích a predajných transakcií ročne.

Dallmayr je národným aj medzinárodným dodávateľom kávových produktov špičkovej kvality, vybraných predajných automatov, inovatívnych platobných systémov a kompletných prevádzkových a technických služieb, ktoré vám dokáže ponúknuť ako kompletný balík.


Nový spôsob jednoduchej platby

Lahodný pôžitok bez hotovosti

Lahodný pôžitok bez hotovosti

V každom prípade správne riešenie

Služby a produkty

Leistung & Produkte

Rýchle spojenie s kartou Dallmayr Card

Kontaktné údaje

Kontaktné údaje


Kontaktujte

teraz svojho poradcu v oblasti kartových systémov Dallmayr

Pôžitok v kancelárii
Informujte sa!

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.