Veľké umenie prípravy kávy v malých kapsulách

Šesť úžasných druhov s jedinečným charakterom. Štyri druhy espressa a dva druhy lunga. V každej praktickej krabičke sa ukrýva 10 aromatických kapsúl s pečaťou jedinečnej kvality značky Dallmayr. Vyrobené spoločnosťou Dallmayr v Nemecku.

 


Ja som capsa. Kedy sa konečne zoznámime?

Espresso Barista

Výrazné espresso s vrstvou hustej
orieškovohnedej krémovej peny a jemným kakaovým podtónom. Jeho tajomstvom je trpezlivosť: Neexistuje iná espresso káva capsa, ktorá by sa pražila tak dlho, mala takú mäkkú chuť a bola takmer úplne bez kyslosti.

Intenzita8
DruhEspresso
Množstvo v balení10 ks

Lungo Belluno

Zamatovo jemná, vyvážená arabika. Jej živá súhra aróm vanilky, jemne kvetových a orieškových podtónov pohladí vaše podnebie a poskytne vám výnimočný chuťový pôžitok. Jemná, čistá a hebká.

Intenzita5
DruhLungo
Množstvo v balení10 ks

Espresso Artigiano

Rýdza espresso káva odrody arabika z najlepších vysokohorských oblastí Kolumbie, Kene a Brazílie. Jej komplexné ovocné podtóny sa spájajú s orieškovými akcentmi a vytvárajú prvotriednu, intenzívnu espresso arabiku.

Intenzita7
DruhEspresso
Množstvo v balení10 ks

Lungo Azzurro

Skvele vyvážená zmes kávy arabika so štipkou robusty. V úvode rozšíri vôňu čokolády a jemný sladový podtón. Pri doznievaní pocítite tóny cédrového dreva a citrónu. Úžasný chuťový zážitok.

Intenzita8
DruhLungo
Množstvo v balení10 ks

Espresso Ristretto

Intenzívny zážitok z espressa s bohatou chuťou. Každá šálka odhalí svet plný aróm čiernych ríbezlí a klinčekov. Štipka robusty jej dodá podtón karamelu a horkej čokolády. Dokonalá ako ristretto.

Intenzita10
DruhEspresso
Množstvo v balení10 ks

Espresso Indian Sundara

Pôvodná káva z Indie – zrná ušľachtilej arabiky, privedené k dokonalosti trochou robusty. Jemná chuť bez kyslosti, s príjemným praženým podtónom a vôňou sladkého drievka a korenia.

Káva s certifikátom UTZ je dopestovaná trvalo udržateľným spôsobom. www.utzcertified.org

Intenzita7
DruhEspresso
Množstvo v balení10 ks


Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.