Prázdninové pocity už 50 rokov

Ten, kto si pri názve Dallmayr predstaví len filtrovanú kávu, nás pozná iba z jednej strany. Môžeme sa popýšiť dlhou tradíciou prípravy pravého espressa. Možno je to vďaka tomu, že sa Mníchov sám veľmi rád označuje za najsevernejšie mesto Talianska. Ako pocta talianskej atmosfére vznikla už v roku 1964 naša káva Dallmayr Espresso Monaco.

V tých časoch objavovali nemeckí dovolenkári Taliansko – a tým aj espresso kaviarne. Cestujúci z „krajiny filtrovanej kávy“ po prvýkrát ochutnali „malé čierne“ espresso. Už čoskoro sa espresso stalo symbolom dovolenky rovnako ako talianske slnko a more.

Typicky talianske. Typicky Dallmayr.

Viac ako 50 rokov vlieva káva Dallmayr Espresso Monaco do našich šálok pocit „la dolce vita“. V tomto espresse sa spája talianska kávová kultúra s typickou arómou káv značky Dallmayr: Zrná ušľachtilej arabiky sa starostlivo a intenzívne pražia originálnym talianskym spôsobom. Dallmayr Espresso Monaco má čistú chuť aj ako cappuccino alebo latte macchiato.


Ako chcete pokračovať?

na chuťový profil
Kúpiť Espresso Monaco v internetovom obchode

PÔŽITOK Z ESPRESSA
RADY OD
PROFESIONÁLA

Espresso
Barista

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.