Dallmayr Prodomo

Dokonale ušľachtilá špičková kvalita

Sotva nájdete kávu, ktorá by výraznejším spôsobom už po celé generácie formovala chuť kávy tak, ako Dallmayr Prodomo.

Ešte aj dnes nedá mnoho ľudí dopustiť na „svoje Prodomo“. Žiadny turista neopustí lahôdkarstvo Dallmayr v Mníchove bez toho, aby si ako suvenír neodniesol jedno jej balenie. Káva sa tu ručne nasýpa zo vzácnych Nymphenburgerských porcelánových dóz a váži sa na starodávnych dvojramenných váhach.

Celú radu produktov Dallmayr Prodomo završuje variant jemnej a bezkofeínovej kávy.

Náš nový spot ku káve Prodomo

Divoko rastúca v pralese

V káve Dallmayr Prodomo sa snúbia vyberané odrody kávy z vysokohorských oblastí Ázie, Afriky, Južnej a Strednej Ameriky a vytvárajú jemne vyváženú zmes špičkovej kvality.

Typickú chuť jej dodávajú predovšetkým odrody kávy arabika z úrodných provincií na juhu Etiópie – kolísky kávy. Tu vo vysokohorských oblastiach sa zbierajú kávovníkové bobule, ktoré rastú v pralese hlavne na divoko rastúcich kríkoch, prípadne na malých roľníckych výsadbách. Po zbere sa špeciálnym spôsobom „premývajú“, čo prispieva k dodatočnému zvýšeniu kvality surovej kávy.

Kvalita Pure Arabica 

Umenie spočíva v snahe dosiahnuť napriek rozdielnym výnosom z úrody vždy rovnaký chuťový profil, ktorý tak zbožňujú milovníci kávy Dallmayr Prodomo. Zostávame verní našim vysokým nárokom: 100 % kvalitná arabika.

 

Melódia Prodomo 

Káva Dallmayr a najmä Prodomo je už celé desaťročia propagovaná v televíznych spotoch. Veľmi ľahko ich rozpoznáte vďaka nezameniteľnej melódii Dallmayr. Tá do vašej domácnosti doslova vdýchne vôňu čerstvo praženej kávy.

Vypočuť si teraz melódiu značky Dallmayr

00:00 00:00 00:00
  • Melódia značky Dallmayr

Ako chcete pokračovať?

na chuťový profil
Kúpiť prodomo v internetovom obchode

Dallmayr prodomo
je dostupná aj ako prirodzene jemná a bez kofeínu

Etiópsky
zber kávy

Etiópsky
kávový obrad

Čajový pôžitok
Tak ochutnávajú profesionáli

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.