STLAČ MA!

Bodum French Press

Úžasná aróma. Dokonalý pôžitok.

Spôsob prípravy kávy v kávovare typu French Press, nazývaného aj pretláčacia kanvica, je to pravé pre všetkých, ktorí chcú odhaliť ešte viac z očarujúcej arómy kávy. Pôžitok začína už počas jej prípravy: Najskôr kávu vidíte, cítite a ovoniavate, potom ju pomaly ručne nasypete do pretláčacej kanvice. Postupne ju ručne zalievate horúcou vodou, ktorá sa v okamihu spojenia oboch elementov premení na úžasne lahodnú kávu. Naplno sa rozvinie dokonalá aróma.

Po vylúhovaní trvajúcom cca štyri minúty opatrne zatlačíte pomocou páky so sitkom nahrubo pomletú kávu na dno kanvice. Dokonalý pôžitok je hotový. Niet divu, že mnoho odborníkov odporúča pretláčaciu kanvicu French Press ako najlepší spôsob prípravy kávy.

Tu vám predstavujeme prehľad pestrého sortimentu chutí káv Dallmayr určených pre pretláčacie kanvice French Press. Ak sa chcete ponoriť ešte hlbšie do sveta kávových pôžitkov, stačí kliknúť na príslušné balenie. V internetovom obchode si môžete priamo objednať všetky druhy.


Dallmayr Prodomo

všetkým dobre známa, s bohatou arómou a pikantnou chuťou
Prodomo für Stempelkannen


JANE GOODALL
NAŽIVO VO FIRME DALLMAYR

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.