Dallmayr Gold

Dobrá. Praktická. S bohatou arómou.

Niekedy to musí byť jednoducho zlato: Ten, kto obľubuje rýchlu a nekomplikovanú prípravu kávy, no kladie pritom veľký dôraz na chuť s bohatou arómou, si vyberie kávu Dallmayr Gold. Táto instantná káva s dokonalou kompozíciou je veľmi výdatná a bleskovo sa rozpustí v horúcej vode. Ideálna na cestovanie alebo na rýchlu prípravu, keď nemáte veľa času. Svoj intenzívny chuťový charakter dosahuje káva Dallmayr Gold intenzívnym pražením a spracovaním klasických odrôd kávy spôsobom, ktorý uchováva ich arómu.

Obľúbená už po celé generácie: Dallmayr Gold je špičková zmes najkvalitnejších vysokohorských odrôd arabiky. Odrody, ktorým vďačí za svoju výnimočnú arómu, pochádzajú z Etiópie, kolísky kávy.

Chuťový profil

Typ100 % Arabika
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

Príprava

Jednoducho sami vyskúšajte, ktorá intenzita kávy vám chutí najviac. Pri dávkovaní odporúčame na prípravu jednej šálky použiť 1 až 2 čajové lyžičky kávy Dallmayr Gold. Stačí zaliať horúcou, nie vriacou vodou, premiešať a káva je hotová. Podľa chuti pridajte mlieko a cukor.Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.