Dallmayr prodomo

Je skvelé, že stále existuje niečo také dobré.

Obľúbená už po celé generácie: Dallmayr Prodomo je špičková zmes najkvalitnejších vysokohorských odrôd arabiky. Odrody, ktorým vďačí za svoju výnimočnú arómu, pochádzajú z Etiópie, kolísky kávy.

Dallmayr Prodomo je špičková zmes najkvalitnejších vysokohorských káv odrody arabika z najlepších pestovateľských oblastí sveta. Jej typickú chuť jej dodávajú najmä zrná arabiky z úrodných južných provincií Etiópie, kolísky kávy. Špeciálny spôsob úpravy a následná technológia praženia na získanie bohatej arómy umožnia káve Dallmayr Prodomo dosiahnuť jej nezameniteľnú chuť. Dokonalý pôžitok pre všetkých milovníkov kávy.

Chuťový profil

Typ100 % arabika
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

Príprava

Dallmayr Prodomo je vhodné na klasický spôsob prípravy filtrovanej kávy, či už v kávovare, alebo pomocou ručného filtrovania. Ak sa pri káve Dallmayr Prodomo rozhodnete pre celé zrná, dbajte na dostatočne jemné pomletie.

Odporúčame na jednu šálku použiť 6 – 8 g mletej kávy s časom prípravy maximálne 8 minút. Sú dostupné praktické odmerky s objemom cca 7 g kávy, ktoré vám uľahčia jej dávkovanie.

Pri ručnom filtrovaní musí mať voda teplotu 92 až 95 °C, takže nesmie byť vriaca – inak vystúpia do popredia látky spôsobujúce horkú chuť. Najlepšie chutí čerstvá káva. Ak jej uvaríte viac, ako v skutočnosti spotrebujete, prelejte zvyšnú kávu do termo kanvice.

Ďalšie rady na prípravu


Dallmayr prodomo – dokonalý pôžitok v každej podobe

pre plnoautomatické kávovary
pre poduškové kávovary
pre pretláčacie kanvice

PRODOMO
AKO TELEVÍZNY SPOT

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.