Dallmayr prodomo

Je skvelé, že stále existuje niečo také dobré.

Obľúbená už po celé generácie: Dallmayr Prodomo je špičková zmes najkvalitnejších vysokohorských odrôd arabiky. Odrody, ktorým vďačí za svoju výnimočnú arómu, pochádzajú z Etiópie, kolísky kávy.

Dallmayr Prodomo je špičková zmes najkvalitnejších vysokohorských káv odrody arabika z najlepších pestovateľských oblastí sveta. Jej typickú chuť jej dodávajú najmä zrná arabiky z úrodných južných provincií Etiópie, kolísky kávy. Špeciálny spôsob úpravy a následná technológia praženia na získanie bohatej arómy umožnia káve Dallmayr Prodomo dosiahnuť jej nezameniteľnú chuť. Dokonalý pôžitok pre všetkých milovníkov kávy.

Chuťový profil

Typ100 % arabika
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

Príprava

Dallmayr Prodomo je vhodné na klasický spôsob prípravy filtrovanej kávy, či už v kávovare, alebo pomocou ručného filtrovania. Ak sa pri káve Dallmayr Prodomo rozhodnete pre celé zrná, dbajte na dostatočne jemné pomletie.

Odporúčame na jednu šálku použiť 6 – 8 g mletej kávy s časom prípravy maximálne 8 minút. Sú dostupné praktické odmerky s objemom cca 7 g kávy, ktoré vám uľahčia jej dávkovanie.

Pri ručnom filtrovaní musí mať voda teplotu 92 až 95 °C, takže nesmie byť vriaca – inak vystúpia do popredia látky spôsobujúce horkú chuť. Najlepšie chutí čerstvá káva. Ak jej uvaríte viac, ako v skutočnosti spotrebujete, prelejte zvyšnú kávu do termo kanvice.

Ďalšie rady na prípravu


Dallmayr prodomo – dokonalý pôžitok v každej podobe

pre plnoautomatické kávovary
pre poduškové kávovary
pre pretláčacie kanvice

PRODOMO
AKO TELEVÍZNY SPOT

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.