Dallmayr Crema d'Oro mild & fein

Zamatovo hebká v šálke

Vzduchom sa šíri vôňa kávy. Lyžička pomaly preniká vrstvou zlatohnedej krémovej peny. Pre milovníkov kávy je najkrajším okamih dňa ten s kávou Dallmayr Crema d’Oro. Naše obľúbené kávové špeciality vám ponúkame aj ako porciovanú kávu v jemnom a ľahkom chuťovom odtieni.

Pri káve Dallmayr Crema d’Oro mild & fein sa ušľachtilé kávy z vysokohorských oblastí s láskou k detailom vyberú, spracujú a následne privedú k dokonalosti našimi majstrami praženia. Veľmi opatrné a šetrné praženie dodajú tejto káve zamatovo jemnú krémovú penu. Aróma je jemná a vyvážená. Čistá ako Café Crème je skutočným pôžitkom.

Chuťový profil

Typ100 % Arabika
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

Ak máte radšej o niečo silnejšiu kávu, vyskúšajte Dallmayr Crema d’Oro intensa.

Príprava

Výhodou kávovaru na porciovanú kávu je to, že je v ňom v podstate možné používať kávu od rôznych výrobcov. Navyše sa v ňom káva pripraví ľahko a rýchlo: Stačí do prístroja naliať vodu, vložiť porciovanú kávu a stlačiť tlačidlo. Voda sa pretlačí cez podušku a káva vytečie do pripravenej šálky. Hotovo.


Ako chcete pokračovať?


Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.