Podušky Dallmayr prodomo

Špičková káva s dokonale ušľachtilou chuťou

Obľúbená už po celé generácie: Dallmayr Prodomo je špičková zmes najkvalitnejších vysokohorských odrôd arabiky. Odrody, ktorým vďačí za svoju výnimočnú arómu, pochádzajú z Etiópie, kolísky kávy.

Dallmayr Prodomo je špičková zmes najkvalitnejších zŕn z vysokohorských odrôd kávy arabika z najlepších pestovateľských oblastí sveta. Jej typickú chuť jej dodávajú najmä zrná arabiky z úrodných južných provincií Etiópie, kolísky kávy. Špeciálny spôsob úpravy a následná technológia praženia na dosiahnutie bohatej arómy umožnia káve Dallmayr Prodomo dosiahnuť jej nezameniteľnú chuť. Dokonalý pôžitok pre všetkých milovníkov kávy.

Chuťový profil

Typ100 % Arabika
Praženie
Telo
Kyslosť
Aróma

Príprava

Výhodou kávovaru na porciovanú kávu je to, že je v ňom v podstate možné používať kávu od rôznych výrobcov. Navyše sa v ňom káva pripraví ľahko a rýchlo: Stačí do prístroja naliať vodu, vložiť porciovanú kávu a stlačiť tlačidlo. Voda sa pretlačí a káva vytečie do pripravenej šálky. Hotovo.


Dallmayr Prodomo – dokonalý pôžitok v každej podobe

pre plnoautomatické kávovary
pre prekvapkávacie kávovary
pre pretláčacie kanvice

PRODOMO
AKO TELEVÍZNY SPOT

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.