Mnoho služieb a produktov pod jednou strechou

Alois Dallmayr alebo skrátene Dallmayr je veľký obchod s delikatesami v srdci Mníchova s viac ako 300-ročnou tradíciou a jednou z najznámejších značiek kávy v Nemecku. V budove v súčasnosti sídli niekoľko spoločností. čítať ďalej

Spoločnosť Dallmayr dodnes zostala tradičným rodinným podnikom a je rozčlenená do obchodných divízií: Delikatesy a gastronómia, Party & Catering, Káva & čaj, Vending & Office. „Dallmayr“ je v Mníchove mestskou inštitúciou a ročne pritiahne okolo troch miliónov domácich hostí aj zahraničných turistov z celého sveta.

Georg Randlkofer je riaditeľom obchodnej divízie Delikatesy a gastronómia, ako aj Party & Catering; Wolfgang Wille riadi divíziu Káva & čaj a Vending & Office. Obaja sú spoločníkmi spoločnosti Alois Dallmayr.

Spoločnosť zamestnáva po celom svete cca 2.500 pracovníkov, z tohto približne 1 700 v Nemecku. Spoločnosť Dallmayr vyprodukuje v Nemecku ročne cca 46 000 ton praženej kávy: Mníchov, Berlín, Braunschweig, Brémy a Dortmund. Obchodná divízia Vending & Office pôsobí v 14 krajinách Európy, ako aj v Spojených arabských emirátoch. V oblasti kateringu a reštauračného stravovania poskytuje spoločnosť Dallmayr v rámci Nemecka služby luxusnej gastronómie prostredníctvom dvoch špecializovaných dcérskych spoločností: Azul Kaffee v Brémach a Heimbs Kaffee v meste Braunschweig.


História na časovej osi

História na časovej osi

Hlavné sídlo firmy v Mníchove

Hlavné sídlo firmy v Mníchove

Filozofia kvality

Filozofia kvality

Tlač a správy

Tlač a správy

Pracovná žiadosť

Pracovná žiadosť


Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.