Nádherný svet rozmanitosti

Steny sú vyzdobené impozantným jelením parožím a všade natrafíte na kulinárske špeciality. Napríklad: Dobroty studenej aj teplej kuchyne u nás pripravuje 70 kuchárov a sú neustále dopĺňané do pultov. Pralinky plnené jemným krémom a delikátne čokolády pochádzajú z našej vlastnej ručnej výrobne. Znalci vína tu objavia svoj raj. A milovníci čaju sa každý rok na jar nevedia dočkať svojho obľúbeného, letecky privezeného čerstvého čaju Darjeeling z prvého zberu.

Fontána s rakmi
Inšpirácie na darčeky

Vôňa výnimočnosti

Zamestnanci firmy nie sú len skvelými znalcami exkluzívneho tovaru, ktorý ponúkajú, ale aj odborníkmi na správne navodenie vašich zmyslov. V darčekovom oddelení vám ponúkame ako inšpiráciu na darčeky ušľachtilé príslušenstvo zo skla, porcelánu a striebra, samostatne alebo v kombinácii s lahodnými delikatesami, to všetko veľmi vkusne zabalené.

Nekonečné inšpirácie na darčeky

 

Stredobodom je známa fontána Dallmayr so soškami anjelikov. Generácie Mníchovčanov tu žasli už ako deti a pozorovali, rovnako ako pozorujú aj dnes, živé raky vo vode. Každá miestnosť, každé oddelenie má svoju nezameniteľnú vôňu. To platí predovšetkým pre oddelenie kávy, v ktorom nájdete vzácne porcelánové dózy na kávu, vyrobené Nymphenburgerskou manufaktúrou.

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.