Servis a služby

Aké máte požiadavky a predstavy? Podporíme vás v snahe prekonať očakávania vašich hostí a zároveň vám pritom uľahčíme vašu každodennú prácu.

Balík kompletných služieb

Odporučíme vám vhodný sortiment teplých nápojov presne prispôsobený vašim individuálnym potrebám. Vďaka našej dlhoročnej, úzkej spolupráci s rôznymi výrobcami kávovarov vám dokážeme optimálne poradiť aj pri výbere v tejto oblasti.

Pokiaľ ide o spôsob financovania vášho vybavenia, ochotne spoločne s vami nájdeme najvhodnejšie riešenie. Samozrejme, že vám radi poskytneme servisné pomôcky, ako napr. servítky, papierové podložky pod šálky a čašnícke bločky.

Podporíme vás v snahe prekonať očakávania vašich hostí a zároveň vám pritom uľahčíme vašu každodennú prácu. Naši servisní technici sú vám kedykoľvek k dispozícii ako kompetentní partneri.

Pomoc a poradenstvo

Naši servisní technici sú vám kedykoľvek k dispozícii ako kompetentní partneri, aby váš pracovný deň prebiehal vždy ako po masle.

Kontaktujte nás.

Na kontaktný formulár

Kontaktujte

teraz svojmu poradcovi v oblasti gastronómie

+49 531 38002 122

na kontaktný formulár

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.