Pomoc a poradenstvo priamo u vás

Prekonať očakávania vašich hostí a uľahčiť vám každodennú prácu – to je náš a váš spoločný cieľ. Tak, ako rôznorodá je gastronómia, tak individuálne je naše poradenstvo – a spektrum služieb. Či už vediete malú, útulnú kaviarničku, hotel s medzinárodným renomé, alebo moderný denný bar – prispôsobíme sa vašim špeciálnym požiadavkám a potrebám.

Individuálny zmysel pre kvalitu

 

Naše skúsenosti siahajú od zrnkovej kávy až po servis automatov. Už približne 50 rokov spolupracujeme s poprednými výrobcami strojov. Máme prehľad o tom, ktorý prístroj bude najvhodnejšie použiť v danom prostredí a poradíme vám od praktických automatov na kávu so sebou až po kultové pákové kávovary so sitkom. A to vrátane vhodného modelu financovania.

Náš servisný personál skontroluje správne nastavenie prístroja a poradí vám, ako z každej šálky kávy „vyťažiť“ optimum v oblasti vzhľadu aj chuti. Prídeme priamo až k vám, kedykoľvek nás budete potrebovať.

Kontaktujte

teraz svojmu poradcovi v oblasti gastronómie

+49 531 38002 122

na kontaktný formulár

VZOROVÉ PRÍKLADY
PRE UMENIE LATTE

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.