Najlepší z najlepších

Prestávka na kávu je v práci malým pôžitkom. Po nej sa do práce pustíme s ešte väčšou energiou. Vychutnať si však môžeme iba to, čo skutočne chutí. Práve preto kladieme najväčší dôraz na kvalitu kávy.

Používame výlučne najkvalitnejšie odrody kávy z najlepších pestovateľských kútov sveta. Naši odborníci vyberajú surovú kávu s veľkou dávkou citu a skúseností. Kávové zrná sa potom starostlivo spracujú na profesionálne používanie v automatoch na kávu a ich dokonalá kvalita sa zavŕši špeciálnou technológiou praženia Dallmayr.

Špecializujeme sa na Espresso a Café Crème z celých zŕn, ktoré si vás získajú vrstvou zamatovo krémovej peny. Aj naše mleté pražené kávy a tiež jemne rozpustné druhy kávy splnia vďaka svojej špičkovej kvalite aj tie najnáročnejšie vaše predstavy.

BIO do kancelárie

Kto pri káve dbá aj na ekologické aspekty, môže tak  vďaka Dallmayr Via Verde pokojne urobiť aj v kancelárii. Espresso, ako aj Café Crème sú pestované ekologicky a získali označenie Fair Trade.


BIO káva

Via Verde

Rozpustné špeciality

Rozpustné špeciality

Dallmayr capsa

pre váš prístroj Nespresso®*
na dallmayr capsa


Kontaktujte

teraz svojho poradcu Dallmayr Vending & Office

na kontaktný formulár

 

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.