Automaticky jemné a výdatné

Káva, čaj, mlieko a kakao sú dostupné aj ako jemne rozpustné špeciality značky Dallmayr. Vyrábajú sa z najkvalitnejších surovín a vyznačujú sa svojou vynikajúcou chuťou.

Vďaka dobrým vlastnostiam a presnému dávkovaniu je veľmi príjemné ich používať. Pri zmiešaní s vodou sa naše instantné špeciality okamžite rozpustia. Ideálne pre všetky automaty Dallmayr na teplé nápoje.

Dallmayr Classic Gold

Korenená a intenzívna

Silno pražené vybrané klasické odrody kávy a šetrné výrobné metódy, zaručujú zaoblenú a intenzívnu chuť.

Dallmayr Classic Gold

Lahodná a jemná

Harmonicky zložený výber najlepších odrôd kávy z najlepších pestovateľských oblastí Južnej Ameriky. Miernym pražením a šetrným spracovaním je zaručený jedinečný chuťový pôžitok.

Dallmayr Cappuccino

Stimulujúco aromatické, s hustou mliečnou penou

Najobľúbenejší výrobok na plnenie z dielne Dallmayr. Cappuccino presne také, ako má byť: s intenzívnou chuťou vďaka 8,9 percentnému podielu kávy – príjemne sladkasté s jemným kakaovým podtónom.

Dallmayr Cappuccino s príchuťou

Štyri obľúbené príchute

Pre všetkých milovníkov ochutenej kávy: Najobľúbenejšie Dallmayr Cappuccino je dostupné v štyroch príchutiach: vanilka, lieskový oriešok, karamel a írska káva. Pridaná aróma jemne vyzdvihuje intenzívny kávový podtón a poskytuje tak výnimočný zážitok v každej šálke.

Kakao Dallmayr

S bohatou chuťou – ani príliš sladké, ani príliš horké

Kakao Dallmayr vyniká svojou intenzívnou čokoládovou chuťou – harmonicky zladené pomocou mlieka a cukru. Dokonalý pôžitok s bohatou chuťou.

Dallmayr Topping

S typickou chuťou mlieka

Nepostrádateľné pre milovníkov mliečnej kávy: Dallmayr Topping premení čiernu kávu na café au lait a espresso na cappuccino alebo latte macchiato. Pena je veľmi jemná, hustá a dlho sa udrží.

 

Smotanový prášok do kávy Dallmayr Kaffeeweißer

S jemným smotanovým podtónom

Príjemná chuť smotany zjemní každú kávu. Vďaka svojej intenzite farby je smotanový prášok do kávy Dallmayr mimoriadne výdatný.

Citrónový čaj Dallmayr

Osviežujúci a povzbudzujúci

Citrónový čaj Dallmayr v sebe spája jemný čierny čaj so sviežou chuťou zrelých citrónov. Osviežujúci nápoj, ktorý skvele chutí teplý aj studený.Kontaktujte

teraz svojho poradcu Dallmayr Vending & Office

na kontaktný formulár

 

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.