Dokonalosť pod jednou strechou

Vďaka nápaditosti, prezieravosti a kvalite sa firma Dallmayr v Mníchove stala okolo roku 1900 dvorným dodávateľom pre bavorský kráľovský palác. Od tých čias patrí rodinný podnik k najznámejším lahôdkarským firmám v Európe. S rovnakým nadšením sa Dallmayr Vending & Office od roku 1960 vypracoval na úroveň popredného dodávateľa v Nemecku – s pobočkami v Rakúsku, Francúzsku, Švajčiarsku, východoeurópskych krajinách a arabských štátoch.

Automaticky dobré od úplného začiatku

Všetko to začalo pred 50 rokmi, keď jeden zákazník priviezol z USA automaty na teplé nápoje pre svojich spolupracovníkov. Keď sa ukázalo, že bežne dostupné produkty nie sú vhodné na tento spôsob prípravy kávy, objavil Dallmayr potenciál na inovatívnu obchodnú myšlienku: V priekopníckom duchu sme vyvinuli produkty vhodné na plnenie automatov a začali sme poskytovať služby obsluhy, plnenia a údržby týchto zariadení. Tak vznikla divízia Dallmayr Vending & Office.

V dnešnej dobe čoraz viac firiem uprednostňuje profesionálnu a časovo úspornú prípravu kávy. Či už menšia kancelária, alebo koncern – vďaka Dallmayr Vending & Office vieme poskytnúť všestranný servis. Naše bohaté skúsenosti obsiahnu všetky oblasti od kávových zŕn cez praženie až po služby týkajúce sa automatov.

Kontaktujte

teraz svojho poradcu Dallmayr Vending & Office

na kontaktný formulár

 

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.