Nájdite odpoveď na všetky otázky o káve!

Hľadáte poskytovateľa kompletných služieb v oblasti zásobovania kávou a čajom do svojho podniku, ktorý bude individuálne pristupovať k vašim želaniam? Dallmayr Vending & Office je špecialista na kvalitnejšiu kávu na pracovisku – či už v menšej firme alebo veľkom koncerne. Žiadna iná firma vám nedokáže poskytnúť služby založené na skúsenostiach od pestovania, cez praženie až po zabezpečovanie servisu.

Želáte si kompetentné a rozsiahle poradenstvo o tom, ktorý kávomat je ideálny pre vaše potreby?

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a dobrým obchodným vzťahom s renomovanými výrobcami dokážeme presne prispôsobiť veľkosť aj druh automatov podľa spotreby a požiadaviek vo vašom podniku: od espresso kávovaru až po kompletne vybavenú automatovú stanicu s chladenými nápojmi a drobnými potravinami.

Hľadáte jedného partnera, ktorý vám umožní vychutnať si kávu presne podľa vašich predstáv?

Ako poskytovateľ kompletných služieb sa postaráme o automat, dodáme vám vhodnú kávu s typickou kvalitou značky Dallmayr a ak si to budete želať, zabezpečíme podľa potreby plnenie, čistenie a technickú údržbu prístrojov.

Uvažujete o vlastnom systéme platenia vo vašom bufete alebo automatoch?

Náš kartový systém Dallmayr Cardsystem je možné kdekoľvek rýchlo a jednoducho integrovať a umožní pohodlne a bezpečne využívať bezhotovostné platby v automatoch.

Želáte si, aby vaše automaty fungovali vždy bezchybne?

Náš servisný tím sa k vám dostane veľmi rýchlo. Vo vašom okolí sa nachádza aj pobočka.

Presne, ako má byť

Dallmayr Vending & Office vám poskytne všetko potrebné pre dokonalú kávičku cez prestávku.

Máte ďalšie otázky? Chceli by ste sa nezáväzne poradiť?

Kliknutím sem nás môžete priamo kontaktovať.

Kontaktujte

teraz svojho poradcu Dallmayr Vending & Office

na kontaktný formulár

 

Naša webová stránka používa cookies. Pre ďalšie informácie kliknite sem. Kliknutím na voľbu „Súhlasím“, dávate súhlas na ich používanie.